Większe przychody

Gdy zaczniesz z nami współpracować, Twój obiekt znajdzie się w bazie dostępnej dla wszystkich posiadaczy abonamentu PZU Sport. Dzięki temu powiększy się znacząco grono Twoich klientów. Ponadto możemy promować Twój obiekt w materiałach kierowanych do wybranych grup klientów PZU Sport.

Brak kosztów

Przystąpienie do współpracy z nami nie wiąże się z żadnymi kosztami. A zyskać możesz dużo – przede wszystkim zwiększyć liczbę swoich klientów.

Gwarancja stabilności

Grupa PZU ma silną i stabilną pozycję na rynku od wielu lat. PZU Sport jest kolejnym wdrażanym produktem, który będzie kierowany do szerokiego portfela klientów Grupy PZU.

Prosta obsługa

Posiadacz abonamentu PZU Sport w aplikacji mobilnej zgłasza chęć skorzystania z usługi w Twoim obiekcie. Przepisz lub zeskanuj kod przekazany przez klienta w dedykowanej aplikacji przeglądarkowej. Następnie zweryfikuj tożsamość klienta i zatwierdź wejście.

Rejestruj na różnych urządzeniach

Wejścia do obiektów możesz rejestrować przy pomocy naszego systemu działającego zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. 

Zgłoś się!

 

Wypełnij formularz, aby zgłosić swój obiekt do współpracy z PZU Sport. Skontaktuje się z Tobą jeden z naszych pracowników, aby przedstawić szczegóły

 

Otwórz formularz

Pytania i odpowiedzi